Що чекає на гривню наступного тижня: прогноз курсу долара від Atlant Finance

0 коментувати
Гривня буде зміцнюватися і надалі, проте значного здешевшання долара очікувати не слід
Наталя Кравчук / НВ

Гривня буде зміцнюватися і надалі, проте значного здешевшання долара очікувати не слід

Тренд на поступове зміцнення гривні на міжбанківському валютному ринку може продовжитися, але значного зниження курсу долара не буде

На думку аналітиків компанії Atlant Finance, наразі в Україні склалася досить цікава ситуація. Незважаючи на значну інфляцію, зниження рівня золотовалютних резервів, політичну нестабільність, відсутність прогресу в отриманні траншу МВФ та інших фінансових вливань в країну, і головне - збільшення негативного сальдо зовнішньої торгівлі товарами за січень-лютий 2016 року, гривня продовжує зміцнюватися.

Сьогодні об'єктивним курсом гривні за розрахунками аналітиків повинен стати діапазон $26-27 грн /$. Наступного тижня гривню слід чекати в коридорі 25,2-26,2 грн /$ на міжбанку і на готівковому ринку.

Нагадаємо, НБУ продовжив валютні обмеження. Тривають норми про обов'язковий продаж 75% валютної виручки юридичних осіб, а також вимога проводити розрахунки за експортно-імпортними операціями в 90 днів. Крім того, регулятор підвищив ліміт на продаж валюти та банківських металів з 3 тис. грн. до 6 тис. грн.

Слідкуйте за останніми оновленнями курсів валют у нашому розділі

Лекції Нового Времени повертаються!

Ми зібрали відомих економістів і бізнесменів, впливових істориків і мислителів, та задали їм одне питання: «Що чекає країну?»

Переглянути розклад
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: