Що чекає на гривню наступного тижня: прогноз курсу долара від Atlant Finance

22 квітня 2016, 09:17
Тренд на поступове зміцнення гривні на міжбанківському валютному ринку може продовжитися, але значного зниження курсу долара не буде

На думку аналітиків компанії Atlant Finance, наразі в Україні склалася досить цікава ситуація. Незважаючи на значну інфляцію, зниження рівня золотовалютних резервів, політичну нестабільність, відсутність прогресу в отриманні траншу МВФ та інших фінансових вливань в країну, і головне - збільшення негативного сальдо зовнішньої торгівлі товарами за січень-лютий 2016 року, гривня продовжує зміцнюватися.

Відео дня

Сьогодні об'єктивним курсом гривні за розрахунками аналітиків повинен стати діапазон $26-27 грн /$. Наступного тижня гривню слід чекати в коридорі 25,2-26,2 грн /$ на міжбанку і на готівковому ринку.

Нагадаємо, НБУ продовжив валютні обмеження. Тривають норми про обов'язковий продаж 75% валютної виручки юридичних осіб, а також вимога проводити розрахунки за експортно-імпортними операціями в 90 днів. Крім того, регулятор підвищив ліміт на продаж валюти та банківських металів з 3 тис. грн. до 6 тис. грн.

Слідкуйте за останніми оновленнями курсів валют у нашому розділі

Показати ще новини
Радіо НВ
X