Ще один екс-банкір залишився на свободі

14 серпня 2017, 15:21
Суд відхилив клопотання Генеральної прокуратури України про взяття під варту колишнього голови правління Юніон Стандард Банку Євгенія Кандидатова

Про це йдеться у судовій ухвалі Печерського районного суду міста Києва від 27 липня.

Суддя застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 505,2 тис. грн і зобов'яв Кандидатова з'являтися на першу вимогу слідчого, прокурора або суду.

Відео дня

Також підозрюваний не може до 24 вересня залишати столицю без дозволу слідчого, прокурора або суду. Повинен повідомляти їм про зміну місця проживання і не спілкуватися зі свідками у кримінальній справі.

Як повідомляє портал Finclub , Націполіція з 5 листопада 2015 року проводить досудове розслідування за підозрою Кандидатова у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК - привласнення і розтрата майна в особливо великих розмірах.

У 2015 році ряд службових осіб Юніон Стандард Банку привласнили гроші шляхом видачі невигідних кредитів пов'язаним особам та підприємствам з ознаками фіктивності. У поліції вважають, що обіймаючи посаду голови правління, Кандидатов розтратив 518,4 млн грн.

Нагадаємо, в Україні у 2014-2017 роках неплатоспроможними визнали 93 банка.

При цьому, затриманий тільки один банкір за підозрою у доведенні до банкрутства - голова правління банку Михайлівський Ігор Дорошенко.

Співробітники прокуратури затримали його повторно у червні поточного року після звільнення зі слідчого ізолятора (СІЗО) під заставу у 10 млн грн.

Після затримання, Дорошенко забрала бригада швидкої медичної допомоги з підозрою на передінсультний стан.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X