Шанс для постраждалих від Еліта-центр. Столична влада оголосила конкурс з будівництва ЖК

14 вересня 2016, 20:22
Київська міська державна адміністрація (КМДА) проведе конкурс із залучення інвестора для будівництва житлового комплексу, частина квартир якого буде виділена постраждалим від діяльності групи інвестиційно-будівельної компанії Еліта-центр

Оголошення про це КМДА опублікувала у виданні Хрещатик від 13 вересня, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що будівництво буде здійснюватися на земельній ділянці 0,77 га по вул. Оноре де Бальзака (вулиця Польова) у Деснянському районі столиці.

Відео дня

Загальна площа ЖК складе 19,6 тис. кв. м, площа квартир – 12,7 тис. кв. м., з них – не менше 6% або 835,27 кв. м площ квартир інвестор зобов'язаний передати постраждалим від діяльності компанії Еліта-центр.

Орієнтовно вартість будівництва з ПДВ складе близько 225,2 млн гривень. Але ціна може змінитися відповідно до затвердженої проектної документації та фактичними витратами інвестора на реалізацію проекту.

При цьому переможець конкурсу зобов'язаний сплатити місту не менше 1% від вартості будівництва без урахування ПДВ на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Нагадаємо, що наприкінці 2014 року Київська міська рада вирішила виділити 113 квартир вкладникам Еліта-Центр. Тоді передбачалося виділення квартир на вулиці Хорольської, 1А, перетині вулиці Вірменської та Харківського шосе, вул. Драгоманова, 40, вул. Гарматній, 39Г, вул. Ревуцького, 7У та вул. Радунській, 28-32.

Показати ще новини
Радіо NV
X