СЕТАМ займеться реалізацією активів ПриватБанка

20 червня 2017, 14:30
Державне підприємство Система електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) розпродаватиме на аукціоні активи, які знаходяться на балансі націоналізованого банку

Про це повідомив НВ Бізнес генеральний директор СЕТАМ Віктор Вишньов під час інтерв'ю.

У відповідності до нової стратегії, СЕТАМ зосередиться на співпраці із банками щодо реалізації майна, яке знаходиться у них на балансі.

Відео дня

"Це майно, яке вже перейшло на баланс банку, і вони хочуть його реалізувати, - каже Вишньов. - Найкраще, що у нас планується, це укладання договору із Приватбанком. Це перший банк з такими об'ємами активів. Там буде близько 2 тис. об'єктів до реалізації".

За його словами, мова йде не лише про реалізацію таких активів, як квартири, офіси, відділення банку, але й про великі інфраструктурні об'єкти.

"Це буде гірськолижний курорт Буковель. Це буде тренувальна база та стадіон Дніпро. Це буде декілька великих бізнес-центрів, зокрема, у Дніпрі", - каже Вишньов.

"Я ще не знаю що там з іноземними активами [ПриватБанку], але у вимогах до електронних майданчиків було зазначено необхідність мати агента, який буде робити передпродажну підготовку. А ми тісно співпрацюємо із міжнародним агентом, який буде пропонувати крупні об'єкти іноземним інвесторам", - розповідає гендиректор СЕТАМ про майбутній розпродаж активів колишніх власників ПриватБанку Ігора Коломойського та Генадія Боголюбова.

За словами Вишньова, оцінки таких активів в СЕТАМі ще не мають. "Є певні нормативи, за якими оцінюється готельний бізнес, туристичний бізнес. Тут рахунок буде на мільярди гривень", - запевняє він.

Показати ще новини
Радіо NV
X