СЕТАМ реалізує майно боржників ВТБ Банку, Укргазбанку, Ощадбанку та ПриватБанку

20 червня 2017, 15:00
Система електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) займеться реалізацією майна комерційних та державних банків а також муніципалітетів

Про це повідомив НВ Бізнес генеральний директор СЕТАМ Віктор Вишньов під час інтерв'ю.

"В першу чергу зосередимося на співпраці із банками щодо реалізації майна, яке знаходиться у них на балансі. Ми вже співпрацюємо із Укргазбанком, із Ощадбанком. ", - розповідає Вишньов. З грудня 2016 року Укргазбанк вже розпродав активів більш ніж на 150 млн, Ощадбанк реалізував майна на близько 130 млн грн.

Відео дня

Також, за його словами, СЕТАМ наразі запускає проекту із ВТБ банком. "Там близько 900 об'єктів. Вони продають різну нерухомість комерційну і житлову, декілька бізнес-центрів у Києві. Земля доволі цікава є на реалізації, є дуже багато квартир у новобудовах", - каже гендиректор СЕТАМ.

На його думку, ВТБ Банк буде розпродувати майно за низькими цінами. "Там будуть доволі привабливі ціни, бо банк зацікавлений у максимальній реалізації майна", - каже він.

Проте найцікавішим проектом для СЕТАМу буде співпраця із ПриватБанком.

Також СЕТАМ розпочав реалізацію майна муніципалітетів. "Ми нещодавно розпочали цей проект. Підписали угоди з Хмельницькою областю, з Івано-Франківською облрадою. Ми зараз працюємо над угодами з органами місцевого самоврядування у Черкаській області, у Київській області. У Херсонській області плануємо підписати, у місті Миколаєві", - каже Вишньов.

Показати ще новини
Радіо NV
X