СЕТАМ приєднався до системи ProZorro. Продажі

1 листопада 2018, 09:40
236
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
СЕТАМ приєднався до системи ProZorro. Продажі - фото

Фото: picjumbo.com

Учасники аукціонів зможуть реєструватися на аукціони в ProZorro.Продажі через СЕТАМ вже цього тижня

Державне підприємство СЕТАМ завершило подання документів та тестування для продажу об’єктів малої приватизації та майна банків-банкрутів у системі державних аукціонів ProZorro.Продажі.

Про це повідомили у прес-службі уряду.

Відтепер СЕТАМ матиме всі функції авторизованого майданчика ProZorro.Продажі - можливість реєструвати учасників, як продавців, так і покупців державного і комунального майна, надавати послуги доступу до відкритих аукціонів, а також отримувати комісію в разі перемоги зареєстрованого в системі продавця.

Учасники аукціонів зможуть реєструватися на аукціони в ProZorro.Продажі через СЕТАМ вже на цьому тижні.

"Це дуже важливий крок, адже система СЕТАМ відома продажем арештованого майна, а тепер зможе ще й працювати з активами державних і комунальних підприємств", - зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.


Система ProZorro.Продажі - електронна торговельна система, створена з ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України і українських електронних майданчиків.

Проект ProZorro.Продажі почав роботу зі співробітництва з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб - реалізації майна неплатоспроможних банків в 2016 році.


У СЕТАМ нагадали, що будь-який приватний електронний майданчик може долучитися до продажів арештованого майна, подавши заявку на підключення.


СЕТАМ - Система електронних торгів арештованим майном Міністерства юстиції. Система працює на всій території України з 2014 року. На сьогодні кількість користувачів у системі складає понад 55 тис. Сума проданих активів становить майже 7 млрд грн.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 09:15

thumb img
До 2021 року ми хочемо вивести компанію на оборот в мільярд доларів. Інтерв'ю з СЕО GlobalLogic
Рітейл/Нерухомість

Сьогодні, 17:50

thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Компанії/Ринки

Сьогодні, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua