СЕТАМ перейде на нову технологію зберігання даних Blockchain вже у липні

20 червня 2017, 14:00
Система електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ), що знаходиться під юрисдикцією Міністерства юстицій вже на початку липня запустить технологію Blockchain

Про це повідомив НВ Бізнес генеральний директор СЕТАМ Віктор Вишньов під час інтерв'ю.

"Спершу ми переводимо на Blockchain сам модуль аукціону, тобто ставки. Вже на початку липня ми зможемо прозвітувати про запровадження технології, - каже Вишньов. - Другим же кроком буде переведення на систему сам стан аукціону і статуси учасників".

Відео дня

У недалекому майбутньому керівник держпідприємства СЕТАМ планує повністю всю інформацію по аукціонах перевести на Blockchain.

8 червня СЕТАМ підписала договір із американською компанією BitFury Group щодо запровадження інноваційної децентралізованої технології Blockchain. СЕТАМ першими у світі запровадять в електронних торгах цю інноваційну технологію.

"Ми постійно працюємо над тим, щоб технічно вдосконалити систему і максимально уникнути людського фактору, щоб запобігти втручанню в торги. Це технологія децентралізованого зберігання даних, які будуть знаходитися на декількох серверах, і між якими буде постійний обмін інформацією. Все, що було в системі, буде зафіксовано і вже зміні не підлягатиме", - каже Вишньов.

Досі, за його словами, всі бази даних будувалися за принципом централізації. Тобто була певна центральна база даних, будь-які дії записувалися у ній самій, що зберігало можливість втручання в базу даних.

Технологію Blockchain у держпідприємстві вирішили запровадити у зв'язку зі зміною стратегії роботи держпідприємства.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X