СЕТАМ анонсував запуск торгів із поступовим зниженням ціни

5 січня 2018, 11:50

OpenMarket (державне підприємство СЕТАМ Міністерства юстиції України) розпочинає продаж прав вимоги за системою редукціонів - торгів із поступовим зниженням ціни.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства юстиції України.

У міністерстві зазначають, що редукціон ("голландський" аукціон) - це процедура проведення електронних торгів із зменшенням ціни. Таким чином, зниження ціни можливе доти, доки не виявиться охочий укласти договір, але не нижче за граничну вартість, яка встановлюється продавцем.

Відео дня

У разі надходження першої ставки від будь-якого допущеного учасника, торги переходять у режим класичного аукціону на підвищення та подальше зменшення актуальної ціни припиняється.

"Голландський аукціон починається з високої ціни, яка поступово знижується до досягнення ціни продажу товару. Це зворотний процес англійських аукціонів, де товар починає продаватися за мінімальною ціною, а претенденти ведуть боротьбу за рахунок збільшення своєї пропозиції", - розповів генеральний директор СЕТАМ OpenMarket Віктор Вишньов.

Нагадаємо, у вересні 2017 року Міністерство юстиції України затвердило рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів про реалізацію пілотного проекту із продажу активів у ProZorro.Продажі з аукціону зі зниженням ціни.

Показати ще новини
Радіо НВ
X