Сербія почала будувати ділянку Турецького потоку

17 квітня 2019, 17:26

TurkStream буде транспортувати російський газ по трубопроводу під Чорним морем, обходячи Україну і далі через Болгарію, Сербію і Угорщину

Сербія розпочала будівництво ділянки трубопроводу Турецький потік для транспортування російського природного газу до Європи. Про це заявив міністр закордонних справ країни Івіца Дачич, повідомляє Європейська правда.

Відео дня

Виступаючи на прес-конференції в Москві після зустрічі з російським колегою Сергієм Лавровим, Дачич заявив, що плани Сербії по будівництву газопроводу не залежать від прогресу Болгарії в завершенні своєї ділянки.

TurkStream буде транспортувати російський газ по трубопроводу під Чорним морем, обходячи Україну і далі через Болгарію, Сербію і Угорщину.

"Ми не будемо чекати, коли буде побудована болгарська частина. Ми вже почали будівельні роботи на сербській частині Турецького потоку", - заявив Дачич.

"Ми обговорювали хід реалізації проекту TurkStream, зокрема перспективи його продовження до Європи і, зокрема, в Сербію", - сказав Лавров.

5 березня Сербське енергетичне агентство схвалило будівництво сербської частини Турецького потоку.

За словами сербських чиновників, будівництво трубопроводу довжиною 403 км завершиться до кінця року. За оцінками, будівництво трубопроводу буде коштувати близько 1,4 млрд євро.

Раніше повідомлялося, що Газпром визначився з маршрутом поставки газу по Турецькому потоку, який пройде через Болгарію, Сербію, Угорщину і Словаччину.

Показати ще новини
Радіо НВ
X