Україна призупинить велику приватизацію на час кризи — глава ФДМ

30 березня 2020, 10:36

Від проведення малої приватизації у Фонді держмайна відмовлятися не планують.

Україна відмовиться від проведення великої приватизації до стабілізації ситуації на світових ринках, заявив глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко в Facebook.

«В умовах світової економічної турбулентності, викликаної епідемією COVID-19, поки приймаємо рішення утриматися від виставлення на приватизаційні аукціони об'єкти великої приватизації і державні підприємства до стабілізації ситуації на фінансових ринках», - написав Сенниченко.

Відео дня

Також глава ФДМ підкреслив, що курс на приватизацію і залучення інвестицій в економіку України залишиться незмінним.

«Не стратегічні об'єкти і надлишкове майно повинні бути передані на чесних і конкурентних аукціонах компетентним інвесторам», - підкреслив Сенниченко.

Також він наголосив, що підготовка підприємств до залучення інвесторів триває. Зокрема, для швидкого виставлення на аукціони об'єктів після закінчення кризи проводяться аудити і розробляються маркетингові матеріали.

У той же час Сенниченко додав, що мала приватизація буде продовжена. На його думку, це дасть українцям можливість зберегти заощадження і інвестувати в свою країну під час недовіри до світових валют і волатильності на ринках.

Нагадаємо, що недавно Фонд держмайна змінив склад правління Одеського припортового заводу . Завод є одним з об'єктів великої приватизації, запланованої на 2020 рік.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X