ФДМ не буде продавати Одеський припортовий завод «за будь-які гроші» — Сенниченко

16 липня 2020, 17:28

Стартову вартість Одеського припортового заводу для майбутнього приватизаційного аукціону буде визначати радник.

Про це в інтерв'ю Економічній правді розповів голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.

За словами Сенниченко, кандидатура радника вже була затверджена Кабінетом міністрів. Також були пройдені два етапи процесу приватизації - вивчення ситуації і аудит. На наступному, третьому етапі, радник повинен запропонувати методику і стратегію приватизації.

Відео дня

«Питання в тому, як зробити пропозицію за стартовою ціною і умовами продажу, які потім затвердить Кабмін і прийме якісний інвестор», - зазначив Сенниченко.

На питання про те, чи готовий Фонд держмайна продати ОПЗ «за будь-які гроші» Сенниченко відповів, що рекомендації з цього питання фонду дає радник.

«Питання не за адресою, ми будемо рекомендувати. Фонд наймає радника, який це все відпрацьовує і дає нам рекомендації, а ми повинні оцінити цю пропозицію. Якщо ми його приймаємо, то виносимо на Кабмін », - розповів глава ФДМ.

За словами Сенниченко, далі Кабмін буде ухвалювати рішення про приватизацію ОПЗ «за гривню або за мільярд».

Також він додав, що після приватизації в завод можна буде вкласти інвестиції приватного інвестора і зберегти робочі місця.

Нагадаємо, що за словами Сенниченко, проведення приватизації великих держпідприємств довелося відкласти на 3-4 місяці через карантин . За словами голови ФДМ, під час карантину Рада внесла зміни до законодавства, «забравши бюджет на заходи по приватизації».

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X