Сеня-навігатор і Петя-тисни-на-газ. Користувачі facebook намалювали власну обкладинку нового номера НВ

0 коментувати
Фрагмент обкладинки НВ, придуманої користувачами соцмереж

Фрагмент обкладинки НВ, придуманої користувачами соцмереж

Куди ведуть країну наші "керманичі" і чи по дорозі з ними українцям - фоловери НВ в соцмережах придумали свій власний напис для обкладинки НВ № 29, присвяченої черепашачим темпам реформ

Редакція Нового Времени запропонувала фоловерам НВ в соцмережах придумати свій підпис для обкладинки нового номеру журналу. Оригінальна обкладинка НВ №29 присвячена дослідженню того, хто в українській владі гальмує модернізацію країни і ризикує бути винесеним на вилах з високих кабінетів. Напис на оригінальній обкладинці промовляє: Хто гальмує реформи. Чому не йдуть зміни в країні.

Читачі сформулювали цю думку в дещо більш різких виразах. Кращі з них (на погляд журналістів) редакція винесла на цю жартівливу обкладинку.


Vox populi. Такой увидели обложку нового номера НВ facebook-подписчики издания

Vox populi. Такою побачили обкладинку нового номера НВ facebook-підписники видання


Під справжньою обкладинкою НВ №29 — матеріал про те, хто гальмує реформи в Україні. За підсумками багатомісячного моніторингу, який проводить в Україні аналітична платформа VoxUkraine, темпи реформ, що проводяться владою, — незадовільні. Враховуючи державне управління, боротьбу з корупцією, держфінанси, монетарну, ринкову і торговельну політику, а також енергетичну незалежність, вони оцінили швидкість змін як неприйнятну.


Настоящая обложка журнала Новое Время №29 от 14 августа

Справжня обкладинка журналу Новое Время №29 від 14 серпня


Згідно шкали аналітиків, темп модернізації, який призводить до кардинальних змін, оцінюється 5 балами. А мінімально достатній для України темп реформ експерти прирівняли до 2 балів. Все, що нижче,— це недостатня швидкість трансформацій.

Якщо еліта не буде проводити реформи, вона піде на смітник історії. І, можливо, не добровільно — політтехнолог Сергій Гайдай

З початку року в Україні всього тричі — в березні, квітні і травні — швидкість модернізації була прийнятною. Решту часу влада змінювала країну з черепашачою швидкістю. А влітку, як вважають експерти, реформування практично завмерло. Всі пішли на канікули разом з реформами.

Кульгає модернізація країни на обидві ноги через трьох гравців — Верховна рада, в якій пасуть задніх члени коаліції; особисто прем'єр Арсеній Яценюк, якого група опитаних НВ експертів у квітні цього року назвала головною перешкодою модернізації, і, нарешті, президент Петро Порошенко. Чиєї вини в пробуксовуванні України більше, читайте в новому номері НВ.

Підписуйтесь на сторінку НВ в соцмережі facebook.com/novoyevremya

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: