Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

СБУ зупинила відшкодування ПДВ підприємствам Ахметова на окупованих територіях

4 вересня 2015, 11:44
482
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Три підприємства Ріната Ахметова не отримають відшкодування ПДВ

Фото: Остров

Співробітники СБУ зупинили відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) підприємствам Метінвест-Україна, Харцизький трубний завод та Єнакієвський металургійний завод, які контролює олігарх Рінат Ахметов

Як зазначили у спецслужбі, ці суб’єкти господарювання подали документи на відшкодування ПДВ, незважаючи на те, що їх юридичні та фактичні адреси, а також виробничі потужності розташовані на окупованих терористичною організацією ДНР територіях.

"Завдяки реагуванню співробітників спецслужби у Державній казначейській службі тимчасово зупинено фінансування цих підприємств та необґрунтовані бюджетні видатки на їхню користь.
Нагадаємо, що відповідно до положень Бюджетного кодексу України, здійснення витрат державного бюджету відбудеться тільки після повернення тимчасово окупованих терористами територій під контроль української влади", - сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, в червні лідер терористичного угрупування ДНР Олександр Захарченко заявив, що впливає на роботу Єнакіївського металургійного заводу (ЄМЗ) Ріната Ахметова.

НВ

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися