СБУ зупинила відшкодування ПДВ підприємствам Ахметова на окупованих територіях

4 вересня 2015, 11:44
Співробітники СБУ зупинили відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) підприємствам Метінвест-Україна, Харцизький трубний завод та Єнакієвський металургійний завод, які контролює олігарх Рінат Ахметов

Як зазначили у спецслужбі, ці суб’єкти господарювання подали документи на відшкодування ПДВ, незважаючи на те, що їх юридичні та фактичні адреси, а також виробничі потужності розташовані на окупованих терористичною організацією ДНР територіях.

Відео дня

"Завдяки реагуванню співробітників спецслужби у Державній казначейській службі тимчасово зупинено фінансування цих підприємств та необґрунтовані бюджетні видатки на їхню користь.
Нагадаємо, що відповідно до положень Бюджетного кодексу України, здійснення витрат державного бюджету відбудеться тільки після повернення тимчасово окупованих терористами територій під контроль української влади", - сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, в червні лідер терористичного угрупування ДНР Олександр Захарченко заявив, що впливає на роботу Єнакіївського металургійного заводу (ЄМЗ) Ріната Ахметова.

НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X