СБУ відкрила кримінальне провадження за привласнення держвласності в Криму

14 листопада 2016, 13:52
Співробітники Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим задокументували факти захоплення Російською Федерацією на окупованому півострові власності Фонду державного майна України

Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

"Правоохоронці встановили, що представники російської окупаційної влади незаконно привласнили майно, земельні ділянки, адміністративні будівлі, матеріальні цінності Регіонального відділення Фонду державного майна України в АР Крим та місті Севастополі. Внаслідок протиправного захоплення майна українській державі завдано збитки на більше ніж два мільярди гривень", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

При цьому, за наявною у СБУ інформації, майно ФДМ незаконно присвоїло створене на території півострова, так зване "міністерство майнових і земельних відносин Республіки Крим РФ".

"СБ України продовжує документувати факти відчуження Росією в АР Крим майна інших українських міністерств і відомств", - зазначили у відомстві.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 341 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство. За результатами судового розгляду, після вступу в законну силу рішення для компенсації збитків, заподіяних незаконними російськими установами, уповноваженим органом буде ініційовано позов в міжнародні судові інстанції

Показати ще новини
Радіо NV
X