Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Сбербанк Росії хоче стягнути із Запоріжсталі Ахметова чверть мільярда гривень

23 лютого 2016, 14:03
749
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Запоріжсталь є одним з найбільших металургійних підприємств Європи

Фото: Прес-служба Запоріжсталі

Сбербанк РФ подав позов до запорізького суду із заявою про надання дозволу на примусове виконання рішення Арбітражного суду Ростовської області про стягнення заборгованості із підприємства Запоріжсталь на суму 249,32 мільйона грн

Про це повідомляє Укрінформ.

Відомо, що російський Сбербанк 25 січня звернувся із клопотанням визнати чинним на території України ухвалу Ростовського суду та надати дозвіл на примусове виконання  Арбітражного суду Ростовської області від 09.06.2014 року №А53-2188/14 про стягнення з ПАТ Запорізький металургійний комбінат Запоріжсталь заборгованості на загальну суму 10,397 млн доларів, що станом на 23 жовтня 2015 року за офіційним курсом НБУ становить 249,325 млн грн.

Враховуючи фінансові негаразди українського підприємства, Сбербанк попросив суд накласти арешт на рухоме та нерухоме майно і поточні рахунки Запоріжсталь.

Запорізький суд у задоволенні заяви "Сбєрбанк Росії" відмовив.

"У задоволенні заяви ПАТ "Сбєрбанк Росії" про вжиття заходів забезпечення клопотання про надання дозволу на примусове виконання рішення Арбітражного суду Ростовської області від 09.06.2014 р. про стягнення заборгованості з ПАТ "Запорізькій металургійний комбінат "Запоріжсталь" шляхом накладення арешту на рухоме і нерухоме майно або поточні рахунки публічного акціонерного товариства "Запорізькій металургійний комбінат "Запоріжсталь" відмовити", - зазначено в ухвалі.

МК Запоріжсталь наприкінці минулого року розпочав процес інтеграції до групи Метінвест, основними акціонерами якої є ПрАТ Систем Кепітал Менеджмент Ріната Ахметова (71,24%) і група компаній Смарт-холдинг" Вадима Новинського (23,76%).

Головне

Україна/Події

29 листопада, 00:42

article_img
Росія повністю заблокувала українські порти в Азовському морі - Омелян