Саудовська Аравія знайшла заміну нафті

17 листопада 2016, 08:26
Саудівська Аравія має намір збільшити інвестиції в чисту енергетику, а також збільшити виробництво природного газу, аби незабаром відмовитися від нафти

Про це заявив міністр енергетики, промисловості і мінеральних ресурсів Саудівської Аравії Халед бен Абдель Азіз аль-Фалех, виступаючи на Всесвітній кліматичній конференції ООН в Марракеші, повідомляє ТАСС.

Відео дня

За його словами, країна планує збільшити інвестиції в усі види "чистої" енергії і проводить дослідження в цій галузі.

"Ми збираємося подвоїти виробництво природного газу, в той же час ми будемо менше покладатися на нафту в виробництві електрики, будемо в основному використовувати природний газ, атомну енергію і , по можливості, поновлювані джерела енергії ", - зазначив він.

Міністр підкреслив, що Саудівська Аравія має амбітні плани щодо диверсифікації економіки і розвитку нових енергоінтенсивності галузей.

"Ми збираємося враховувати Паризьку хартію в своїх програмах по зниженню шкідливих викидів та адаптації до змін клімату. Ми розробили заходи, щоб наша динамічна економіка не покладалася в такій мірі на нафту ", - додав аль-Фалех.

Нагадаємо, раніше з'являлася інформація, що Саудівська Аравія хоче створити найбільший резервний фонд у світі для зберігання найцінніших активів королівства.

Також, за заявою аравійського міністра нафти в березні 2016 року, влада Аравії хоче відмовитися від нафти як головного джерела доходів і енергоресурсу і планує зосередитися на відновлюваних джерелах енергії, зокрема сонячних електростанціях.

Показати ще новини
Радіо НВ
X