Суднам під прапором Росії заборонять заходити до ірландських портів з 18 квітня

12 квітня 2022, 01:39
ЄС минулого тижня заборонив більшості суден під прапором РФ заходити до портів країн-членів блоку (Фото:Christinne Muschi / Reuters)

ЄС минулого тижня заборонив більшості суден під прапором РФ заходити до портів країн-членів блоку (Фото:Christinne Muschi / Reuters)

Міністерство транспорту Ірландії видало директиву для всіх ірландських портів, яка наказує заборонити вхід для суден, зареєстрованих у Росії, з наступної неділі, 18 квітня.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Про це повідомляє ірландський телеканал RTÉ.

Суднам та яхтам під прапором Росії буде заборонено швартуватися в ірландських портах. Заборона поширюється і на судна, які змінили реєстрацію з прапора Росії на будь-який інший після 24 лютого.

Відео дня

Винятки передбачені для суден, що перевозять вугілля, природний газ, нафту та нафтопродукти, фармацевтичну, медичну та сільськогосподарську продукцію. Судна, які підпадають під винятки, повинні зв'язатися з Департаментом транспорту Ірландії, який визначить, чи слід дозволити судну вхід до відповідного порту.

Минулого тижня Євросоюз погодив п'ятий пакет санкцій проти РФ після появи інформації про звірства російських окупантів у Бучі. ЄС запровадив заборону ввезення всіх видів російського вугілля; схвалив повну заборону операцій та заморожування активів чотирьох російських банків, які відключені від SWIFT; ввів повну заборону російським та білоруським вантажним дорожнім операторам працювати в ЄС та заборону заходу суден під російським прапором у порти ЄС.

Показати ще новини
Радіо NV
X