Перший у світі. Сальвадор планує побудувати криптовалютне місто Біткоїн Сіті

22 листопада 2021, 09:44

Сальвадор, який першим у світі визнав біткоїн офіційним засобом платежу, випустить перші у світі біткоїн-облігації для будівництва міста Біткоїн Сіті.

Сальвадор планує побудувати перше у світі криптовалютне місто Біткоїн Сіті, для цього країна планує випустити біткоїн-облігації, передає Reuters.

За словами президента країни Наіба Букеле, місто планують збудувати у східному регіоні Ла-Юніон. Він отримуватиме геотермальну енергію від вулкана, а його резидентів буде звільнено від усіх податків, окрім податку на додану вартість. ( ПДВ).

Відео дня

«Інвестуйте сюди і заробляйте стільки грошей, скільки хочете. Це повністю екологічне місто, яке працює та отримує енергію від вулкана», — заявив Букеле.

За словами Букеле, Сальвадор планував випустити перші біткоїн-облігації у 2022 році.

Директор зі стратегії постачальника технології блокчейн Blockstream Самсон Моу сказав, що перший 10-річний випуск «вулканічних облігацій» буде обсягом $1 млрд. Купон складе 6,5%. За словами представника Blockstream, половина суми піде на купівлю біткоїнів на ринку. Облігації випустять у мережі Liquid Network

Нагадаємо, що Сальвадор став першою країною, де криптовалюту біткоїн визнали офіційним платіжним засобом. З 7 вересня жителі країни можуть розплачуватися криптовалютою, сплачувати податки у біткоїнах та використовувати його для погашення іпотеки. Влада перерахувала громадянам по $30 у біткоїнах за встановлення офіційного криптовалютного гаманця Chivo, який може використовуватися для платежів у біткойнах та американських доларах.

Проте, не всім жителям країни сподобалася ідея президента Найіба Букеле і у вересні в країні відбулися масові акції протесту проти визнання біткоїну офіційним засобом платежу.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X