«РУХ ЗА РЕФОРМИ» обіцяє за рік змінити місто

15 вересня 2015, 09:30
PR

Партія «РУХ ЗА РЕФОРМИ» обіцяє за рік змінити місто

«РУХ ЗА РЕФОРМИ» на чолі з Сергієм Думчевым обіцяє за рік змінити місто.

У п'ятницю, 11 вересня, в Національному палаці мистецтв «Україна» пройшов Конгрес партії «РУХ ЗА РЕФОРМИ», в якому взяли участь більше 3 тисяч киян.

Відео дня

Вперше за всю історію незалежності у нас в країні був проведений не партійний з'їзд, що, по суті, є пережитком традицій Радянського Союзу, а конгрес американського типу.

05_01
05_01 Фото:

Також Ви можете прочитати про подію перейшовши за цим посиланням.

Таким чином члени партії «РУХ ЗА РЕФОРМИ» хотіли показати, що у своїй роботі будуть пропагувати не тільки європейські, але і американські стандарти життя.

02_02
02_02 Фото:

В рамках зустрічі кияни мали можливість ближче познайомитися з лідером партії Сергієм Думчевым і його командою. Кожен бажаючий зміг поспілкуватися і познайомитися з кандидатами в депутати Київради. Адже це нові люди, нові обличчя, які ніколи не були пов'язані з владою.

03_02
03_02 Фото:

«Наша партія об'єднала десятки і сотні киян, які не планували і не брали участь у політиці. Проте сьогодні вони вже не можуть дивитися на місто, в якому дуже некомфортно жити, - каже Сергій Думчев. - Це підприємці, волонтери, бійці АТО. Одним словом, звичайні ініціативні кияни.Також в нашому списку є колишні члени таких політичних сил, як «Самопоміч» і «БЮТ». Це люди, які не бачили перспектив у названих партіях. Вони мають свій конкретний план реформування столиці. Тому прийняли рішення разом з нами змінювати наш рідну столицю».

04_02
04_02 Фото:

Крім того, під час конгресу мешканцям міста була представлена помісячна програма проведення реформ, які змінять Київ в кращу сторону.

Зокрема, за словами Сергія Думчева, вже через рік Київ суттєво зміниться. Буде здійснено повне реформування інфраструктури міста. Завдяки програмі «Руху ЗА РЕФОРМИ» дороги та ліфти будуть відремонтовані, транспорт - повністю оновлений, а бюджет міста збільшиться втричі. Все це дозволить Києву повернути свій колишній вигляд, а кияни знову зможуть пишатися своїм містом!

Більш детальну інформацію ви можете переглянути на офіційному сайті «РУХ ЗА РЕФОРМИ» та сторінці Facebook

А також, до вашої уваги відеоролики про партію «РУХ ЗА РЕФОРМИ» на каналі YouTube.
Показати ще новини
Радіо НВ
X