«РУХ ЗА РЕФОРМИ»: На оренді землі Київ щорічно втрачає мільярд - Сергій Думчев

17 вересня 2015, 13:40
PR

«РУХ ЗА РЕФОРМИ»: Київ має значні резерви для наповнення бюджету - Думчев

Сергій Думчев з "Руху ЗА РЕФОРМИ": На оренді землі Київ щорічно втрачає мільярд

Київ щорічно недоотримує величезні суми грошей з-за того, що земля, яку місцеві влади здають в оренду і за рахунок якої наповнюють бюджет, тільки частково оформлено законно.

Відео дня

«Значна частина земель була віддана підприємцям без оформлення договорів оренди. Це і створило корупційну схему, за якою Київ недоотримує щорічно левові гроші », – заявив журналістам лідер партії «РУХ За РЕФОРМИ» Сергій Думчев.

На його думку, для того, щоб викорінити цю практику, потрібно прийняти Генплан міста. «Потрібно, по-перше, припинити раз і назавжди всі спекуляції навколо Генплану, – вважає Сергій Думчев. – По-друге, провести аудит всіх земель Києва. По-третє, переукласти договори. І таким чином вивести з «тіні» орендні відносини підприємців та міста».

Столиця України має значні резерви для наповнення бюджету, впевнений лідер партії «РУХ ЗА РЕФОРМИ», але без бажання і знань реформи в життя втілити. «Нинішня влада в Києві інфіковані відкатами і спрагою контролювати фінансові потоки, тому вони проводити реформи в столиці не будуть», – переконаний Сергій Думчев.

Більш детальну інформацію ви можете переглянути на офіційному сайті «РУХ ЗА РЕФОРМИ» та сторінці Facebook
А також, до вашої уваги відеоролики про партію «РУХ ЗА РЕФОРМИ» на каналі YouTube.

Показати ще новини
Радіо НВ
X