Розслідуванням можливих зловживань у платіжках киян за опалення займеться спеціальна комісія

20 січня 2017, 14:33
Факти зловживання з боку теплопостачальних організацій і факти некоректних нарахувань киянам за опалення перевірить житлово-комунальна інспекція в Києві

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Представник київської влади уточнив, що існують об'єктивні фактори нарахувань, які повинні враховувати споживачі, але ніяких махінацій з платежами бути не повинно.

Відео дня

"В цьому місяці у зоні обслуговування змістилися дати зняття показань будинкових приладів обліку тепла. Якщо раніше зняття відбувалося з 19 до 26 числа, то грудневі зняття відбувалися в останні дні місяця. Тому збільшився і період оплати", - пояснив він.

При цьому, за словами Пантелєєва, жителям також слід враховувати зниження температури повітря, яке безпосередньо впливає на обсяг спожитого будинком тепла.

"Якщо всі ці фактори враховані, але ви сумніваєтеся в правильності рахунки за тепло - ми проведемо відповідне розслідування. Для цього у столиці створена і працює відповідна інспекція, працівники якої виїдуть на місце, перевірять стан роботи системи і будуть вимагати обґрунтування від теплопостачальних компаній", - резюмував він.

За фактами зловживань при нарахуванні за тепло киянам слід звертатися до столичної інспекції за телефоном (044) 235 36 99.

Раніше в Мінсоцполітики заявили, що за грудень 2016 року більшість рахунків за централізоване опалення на суми 5-7 тисяч гривень отримали жителі Києва, де спостерігається досить низький відсоток одержувачів субсидій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X