Євробляхи. Кабмін опублікував Тимчасовий порядок розмитнення автомобілів

19 грудня 2018, 15:14

Кабінет міністрів України опублікував документ під назвою Тимчасовий порядок виконання митних формальностей при здійснені митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на території України та затверджені зміни до нього.

Як зазначається тексті постанови про тимчасовий порядок розмитнення автомобілів від 12 грудня 2018 року, вона набуває чинності з дня її опублікування.

Згідно з повідомленням Кабміну митне оформлення автомобілів буде здійснюватися з такими особливостями:

Відео дня
  • застосування виключно електронної форми декларування транспортних засобів;
  • визначення переліку документів, які необхідно подавати митницям;
  • мінімізація строку фізичного перебування автомобілів на митниці з метою зменшення фінансових витрат громадян на оплату послуг стоянки;
  • регламентації дій митниці та декларанта у разі перевірки заявленої фактурної вартості оцінюваного транспортного засобу.

Нагадаємо, 12 грудня голова комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна повідомила про зміни до Тимчасового порядку митного оформлення транспортних засобів, які обмежують права митних органів коригувати вартість транспортних засобів.

Читайте також:

8 листопада Верховна Рада України прийняла в другому читанні два законопроекти про автомобілі на єврономерах. Вони зменшують акциз на розмитнення легкових автомобілів і посилюють відповідальність за порушення митних правил, зокрема, для осіб, які ввозять в Україну авто в режимі транзиту або тимчасового ввезення. Нові штрафи почнуть діяти після 180 днів з дня набуття законами чинності 25 листопада 2018 року.

10 грудня Южаніна заявила, що Державна фіскальна служба блокує митне оформлення транспортних засобів на єврономерах практично на всіх пропускних пунктах.

"Причина - вигадана ним (в.о. заступника голови ДФС Віктором Кривицьким - ред.) нова система перевірки митної вартості на рівні центрального апарату Державної фіскальної служби без фізичної присутності самого авто", - зазначила вона.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X