Рожкова оцінила розмір першого траншу від МВФ

1 листопада 2018, 13:26

Обсяг першого траншу в рамках нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ) може скласти $1,5-1,9 млрд.

Таку думку висловила перший заступник глави Національного банку України Катерина Рожкова на першому Форумі міжнародного податкового співробітництва, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"У нас недавно був монетарний брифінг, де глава НБУ Яків Смолій повідомив, що [транш - НВ] можна очікувати до кінця року. Що стосується суми, мені здається, що між $1,5 - 1,9 млрд", - заявила вона.

Глава НБУ Яків Смолій відзначав, що перший кредитний транш в рамках нової програми МВФ stand by може надійти ще в поточному 2018 році.

Раніше МВФ назвав умову для укладення нової кредитної програми з Україною.

19 жовтня стало відомо, що МВФ і Україна на робочому рівні досягли угоди про нову 14-місячною програмою підтримки економічної політики stand-by, яка замінить програму розширеного фінансування (EFF).

Угода підлягає затвердженню менеджментом фонду і схваленню його радою директорів. Засідання ради очікується в кінці року після прийняття Верховною Радою державного бюджету на 2019 рік відповідно до рекомендацій МВФ і збільшення тарифів на газ і опалення для домогосподарств, що відображає ринкові тенденції зі збереженням підтримки малозабезпечених споживачів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X