Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Розенко спрогнозував скорочення дефіциту Пенсійного фонду на 10 млрд гривень

15 січня 2017, 02:41
1701
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Павло Розенко пояснив, за рахунок чого буде скорочено дефіцит Пенсійного фонду

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що після підняття мінімальної заробітної плати в Україні дефіцит Пенсійного фонду буде скорочено на 10 мільярдів гривень

В ефірі 5 каналу Розенко зазначив, що тільки коли в Україні почнуть чесно платити податки, стануть можливі високі пенсії. Він також зазначив, що загальний дефіцит Пенсійного фонду в 2017 році складе 142 мільярди гривень.

"Тобто в цьому році дотація Пенсійного фонду з державного бюджету становитиме близько 142, понад 142 мільярди гривень, що на 10 млрд гривень менше, ніж у 2016 році було. І весь, переконаний, додатковий ресурс, який ми не закладали в бюджет поки, який ми отримаємо від легалізації зарплат, від легалізації зайнятості, в нас буде можливість його використовувати в окремій пенсійній програмі. Тому підвищення мінімальної зарплати, це не, умовно кажучи, завдання держави. Це завдання для всіх нас, всіх працюючих громадян - допомогти Пенсійному фонду України, допомогти нашим пенсіонерам отримати гідні пенсії. Це все пов'язано", - заявив Розенко.

Нагадаємо, 1 січня 2017 року набув чинності відповідний законопроект №5130 Про внесення змін у деякі законодавчі акти України. Так, мінімальна заробітна плата підвищилася до 3200 гривень.

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися