Розенко спрогнозував скорочення дефіциту Пенсійного фонду на 10 млрд гривень

15 січня 2017, 02:41
Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що після підняття мінімальної заробітної плати в Україні дефіцит Пенсійного фонду буде скорочено на 10 мільярдів гривень

В ефірі 5 каналу Розенко зазначив, що тільки коли в Україні почнуть чесно платити податки, стануть можливі високі пенсії. Він також зазначив, що загальний дефіцит Пенсійного фонду в 2017 році складе 142 мільярди гривень.

Відео дня

"Тобто в цьому році дотація Пенсійного фонду з державного бюджету становитиме близько 142, понад 142 мільярди гривень, що на 10 млрд гривень менше, ніж у 2016 році було. І весь, переконаний, додатковий ресурс, який ми не закладали в бюджет поки, який ми отримаємо від легалізації зарплат, від легалізації зайнятості, в нас буде можливість його використовувати в окремій пенсійній програмі. Тому підвищення мінімальної зарплати, це не, умовно кажучи, завдання держави. Це завдання для всіх нас, всіх працюючих громадян - допомогти Пенсійному фонду України, допомогти нашим пенсіонерам отримати гідні пенсії. Це все пов'язано", - заявив Розенко.

Нагадаємо, 1 січня 2017 року набув чинності відповідний законопроект №5130 Про внесення змін у деякі законодавчі акти України. Так, мінімальна заробітна плата підвищилася до 3200 гривень.

Показати ще новини
Радіо НВ
X