Розенко анонсував підвищення пенсій до кінця року

13 квітня 2018, 15:11
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кабінет міністрів може підвищити пенсії до кінця 2018 року.

Про це розповів віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в інтерв'ю Укрінформу, передає прес-служба уряду.

За словами міністра, якщо існуюча позитивна тенденція збільшення надходжень до Пенсійного фонду збережеться, то уряд запропонує підвищення пенсій.

Відео дня

"У першому кварталі ми зібрали у Пенсійний фонд майже на 2 млрд більше, ніж планували. Тобто, у нас є всі можливості для появи додаткового ресурсу, і, якщо така тенденція збережеться, ми вийдемо з новими ініціативами щодо підвищення пенсій в 2018 році", - сказав віце-прем'єр.

Крім того, він зазначив, що зараз Міністерство соціальної політики розробляє механізм підвищення пенсій громадянам, які мають великий стаж, проте в період роботи мали маленькі зарплати.

"Людям, які все життя відпрацювали, мають колосальний страховий стаж - 35, 40, 45 років - додатково потрібно розробити стимули для підвищення пенсії. Зараз міністерство цим займається, і ми чекаємо пропозиції, як це можна буде врегулювати", - сказав Розенко.

Нагадаємо, що 3 жовтня Верховна Рада України прийняла пенсійну реформу з осучасненням пенсій з жовтня і підвищенням мінімального стажу до 35 років з 2018 року.

Згодом Кабмін переглянув розмір пенсії після реформи. Так, мінімальний розмір пенсії в Україні зросте до 1452 грн, а не до 1373 грн, як планувалося раніше.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X