Rothschild допоможе Україні з випуском нових єврооблігацій

23 жовтня 2018, 12:14

Міністерство фінансів України залучило компанію Rothschild як фінансового радника в межах випуску нових єврооблігацій.

Про це повідомили у відомстві, передає Інтерфакс-Україна.

Також в Мінфіні підтвердили залучення міжнародних BNP Paribas, JP Morgan, Goldman Sachs і Citi для організації серії зустрічей з інвесторами.

Відео дня

Зустрічі з інвесторами пройдуть в Лондоні 23 і 24 жовтня, Нью-Йорку - 23 жовтня і Бостоні - 24 жовтня.

За підсумками зустрічей Україна має намір випустити деноміновані в доларах США єврооблігації за правилом 144А (для кваліфікованих американських інвесторів) та положенням S (для неамериканських інвесторів).

Раніше в.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова відзначала, що Україна має намір розмістити єврооблігації на $2 млрд в доларах. Крім того, Міністерство фінансів планує розширювати спектр пропонованих міжнародним інвесторам боргових інструментів. Зокрема, може бути відновлено випуск цінних паперів у євро, а також розпочато розміщення в інших валютах, наприклад, в китайських юанях.

У вересні 2017 року Україна розмістила 15-річні єврооблігації на $ 3 млрд із дохідністю 7,3%. Організаторами були BNP Paribas, Goldman Sachs і JP Morgan. Одночасно з розміщенням нового випуску Мінфін викупив єврооблігації з погашенням в 2019-м і 2020 рр. на загальну суму $ 1,5 млрд. Торішня угода стала першим ринковим розміщенням для України з 2013 року. У 2014-2016 рр. Україна щорічно розміщувала 5-річні єврооблігації обсягом $1 млрд, боргові папери були гарантовані США, що дозволяло країні позичати за рекордно низькими ставками.

Вчора, 22 жовтня, джерело в банківських колах російському агентству Інтерфакс повідомляло, що Україна планує розмістити 10-річні єврооблігації в доларах індикативного обсягу. Також повідомлялося, що зустрічі з інвесторами відбудуться в Лондоні і США, road show стартує 23 жовтня.

Показати ще новини
Радіо NV
X