Роснефть продає свою мережу АЗС в Україні швейцарській компанії - ЗМІ

11 січня 2016, 15:03
Російська державна нафтогазова компанія Роснефть продає свою мережу автозаправних станцій (АЗС) в Україні швейцарській Glusco Energy S.A., повідомляє інтернет-видання OilNews

Видання посилається на власні джерела в Антимонопольному комітеті України.

"Заявка подана 4 січня, покупець Glusco Energy S. A., Швейцарія", - цитує видання представника АМКУ на умовах конфіденційності, не повідомивши інших деталей.

Відео дня

За даними інтернет-видання, Glusco Energy S. A. входить в групу компаній Proton Energy Group S. A. (Швейцарія) – трейдера нафти і нафтопродуктів.

В Україні діяльність компанії базується на постачанні дизельного палива через морські порти. За попередніми даними, у 2015 році Proton Energy поставила в Україну близько 500 тис. т дизпалива. Глобальний товарооборот Proton Energy становить близько 3,5 млн т в рік.

Glusco Energy і Proton Energy поки не коментували інформацію про купівлю АЗС в Україні.

Мережа АЗС Роснефти в Україні належить ТОВ Восток і нараховує 141 об'єкт в 12 областях України, що працює під торговими марками Formula, ТНК, Золотий Гепард, Смайл.

OilNews пише, що ознаки продажу бізнесу Роснефтью з'явилися ще восени, коли компанія почала масово скорочувати працівників, а персонал, який залишився, частинами відправляти у відпустку за свій рахунок.

Як раніше повідомлялося, звільнення можуть торкнутися 20-25% менеджерів, або приблизно 1 тис. чоловік.

Показати ще новини
Радіо NV
X