Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Російським нафтовикам запропонували "заспокійливе" на тлі європейської експансії саудівської нафти

15 жовтня 2015, 19:52
2065
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Росіяни вважають, що вплив фактору саудівської нафти буде короткочасним

Російським нафтовим компаніям, які стурбовані появою саудівської нафти на ринках східноєвропейських країн, в Міненерго РФ запропонували своєрідне "заспокійливе", запевнивши, що підстав для паніки немає, повідомляє Інтерфакс

Зокрема, представники російських компаній запропонували Міненерго подумати про ризики переділу європейського нафтового ринку та вжити заходів, які спрямовані на збереження позицій російських нафтових компаній в Східній Європі і зокрема в Польщі.

Однак, Міненерго РФ закликало російські компанії не панікувати, вважаючи, що вплив низьких цін на східноєвропейські ринки буде короткочасним.

У російському відомстві вважають, що одномоментно замінити одну нафту (російської марки Urals) іншою нафтою неможливо без витрат, пов'язаних з модернізацією НПЗ, таким чином, поява саудівських енергоносіїв має обмежений інтервал впливу, впевнені чиновники.

Нагадаємо, Саудівська Аравія з 21 вересня вперше почала поставки нафти до Польщі через порт Гданськ, при цьому, вартість арабської нафти нижча російської марки Urals.

У свою чергу, Польща завершила будівництво газового терміналу в польському місті Свіноуйсьце, який дозволить полякам купувати на Заході до 70% необхідного для країни "блакитного палива".

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися