Російські платіжні системи знайшли спосіб обійти українські санкції - ЗМІ

27 жовтня 2016, 12:18
Російські платіжні системи, які опинилися під санкціями, шукають інші способи роботи в Україні, пише російське видання Ведомости 

Як відомо, під заборону потрапили шість систем: Anelik, Blizko (система Зв'язок-банка), Колібрі (система Ощадбанку), Юністрім, Золота корона і Лідер.

Стало відомо, що Золота корона робить перекази в Україну через партнера IntelExpress. Отримати відправлений через Золоту корону переказ можна в шістьох банках в Україні. Серед них і найбільший державний - Ощадбанк.

Відео дня

За даними НБУ, IntelExpress зареєстрована в Грузії. Представник Золотої корони від коментарів відмовився, представники IntelExpress на запит не відповіли.

Через IntelExpress вже майже рік працює і інша російська система грошових переказів - Contact. У колл-центрах двох інших систем - Колібрі та Лідера - виданню заявили, що перекази зараз неможливі, в їх прес-службах це підтвердили.

Співробітник колл-центру Anelik розповів, що переклади в Україні можливі тільки на карти Visa, Юністрім працює за таким же принципом, але тільки з картами MASTERCARD. В обох випадках можна відправити кошти готівкою, однак зарахування відбувається тільки на карту.

Показати ще новини
Радіо NV
X