Російська VS Energy, Григоришин і Махлай не братимуть участь у приватизації обленерго

8 лютого 2016, 13:05
Група VS Energy, бізнесмени Костянтин Григоришин і Володимир Махлай не будуть допущені до приватизації державних енергопостачальних компаній (обленерго)

Про це повідомив глава Фонду держмайна (ФДМ) України Ігор Білоус в інтерв'ю виданню Економічна правда.

За його словами, відповідне рішення ухвалили через наявність громадян РФ серед бенефіціарів групи.

Відео дня

"Отже, не підуть товариші, зарубуємо їх на кваліфікації. VS Energy точно не піде. Повірте, я знаю. У них доволі активів. Обленерго вони не купуватимуть. Я не чув від них жодного сигналу. Я взагалі думаю, що вони на продажі стоять", - сказав він.

Ігор Білоус нагадав, що зміни до закону про приватизацію в законопроекті №2319а-д не дозволять взяти участі в приватизації юридичним або фізичним особам, пов'язаним з країнами, визнаними Верховною Радою агресорами щодо України.

Глава ФДМ також засумнівався щодо участі в приватизації Костянтина Григоришина, якому може бути цікаве отримання контролю над Черкасиобленерго.

Білоус також повідомив, що він виступатиме проти участі в приватизації Одеського припортового заводу співвласника Тольяттіазот Володимира Махлая.

Як повідомлялося, VS Energy підконтрольні Київобленерго, Рівнеобленерго, Херсонобленерго, Кіровоградобленерго, Житомиробленрго, Одесаобленерго, Чернівціобленерго, Севастопольенерго, група також має частку в Миколаївобленерго і Хмельницькобленерго.

Бенефіціарами VS Energy є кілька російських підприємців. Зокрема її пов'язують з депутатом Держдуми РФ Олександром Бабаковим.

Показати ще новини
Радіо NV
X