Російська Славянка приглядається до липецької фабрики Порошенка - ЗМІ

17 травня 2016, 08:00
441
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Roshen

На липецьку Roshen вже задивляються кілька російських покупців

Російське кондитерське об'єднання Славянка зацікавлене у купівлі липецької фабрики Roshen і наразі веде переговори про її купівлю

Про це Коммерсанту стало відомо від джерела в галузі. Інше джерело, близьке до сторони продавця, підтвердило, що Славянка цікавиться активом, але зазначило, що крім неї є й інші претенденти.

Інтерес Славянки до Roshen викликаний географічним положенням фабрики. Зараз фабрика Roshen продається за $100 мільйонів, зазначає голова ради директорів холдингу Об'єднані кондитери Сергій Носенко. При цьому, за його словами, спочатку за актив продавець просив 250 мільйонів, але потім ціна знижувалася кілька разів.

Нагадаємо, міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, які використовуються впливовими людьми для ухилення від сплати податків. Серед фігурантів офшорного скандалу значаться прізвища 12 діючих і колишніх світових лідерів, бізнесменів і офіційних осіб, у тому числі Порошенко.

Журналісти писали, що Порошенко не передав свої активи в траст всупереч обіцянкам, а створив три офшорні компанії для реструктуризації Roshen. Сам же президент коментуючи інформацію про належні їй офшорних активах заявив, що обійнявши президентську посаду, він відійшов від управління своїми активами.


Славянка — один з найбільших російських кондитерських холдингів, який об'єднує 4 історично значущих підприємства кондитерської галузі: Кондитерська фабрика Славянка, Фабрика ім. Н.К. Крупської, Кондитерська фабрика Волжанка, Кондитерська фабрика Конфи.

Вибір редакції

Події

Сьогодні, 09:06

article_img
День Небесної сотні. Редакція НВ представляє фільм-спогад
Економіка

Вчора, 19:52

article_img
Зростуть на 20%. Як в Україні відбуватиметься перерахунок пенсій
Політика

Вчора, 13:26

article_img
Час зняти ручне гальмо. Вакарчук про свою команду, мету в політиці та участь у виборах

Головне

Події

Вчора, 16:12

article_img
В Одеській області розгромили офіс штабу Порошенка
Футбол

Вчора, 21:18

article_img
Коли і де дивитися матч Ліги чемпіонів Атлетіко - Ювентус
Події

Сьогодні, 09:06

article_img
День Небесної сотні. Редакція НВ представляє фільм-спогад