Російська Славянка приглядається до липецької фабрики Порошенка - ЗМІ

17 травня 2016, 08:00
Російське кондитерське об'єднання Славянка зацікавлене у купівлі липецької фабрики Roshen і наразі веде переговори про її купівлю

Про це Коммерсанту стало відомо від джерела в галузі. Інше джерело, близьке до сторони продавця, підтвердило, що Славянка цікавиться активом, але зазначило, що крім неї є й інші претенденти.

Відео дня

Інтерес Славянки до Roshen викликаний географічним положенням фабрики. Зараз фабрика Roshen продається за $100 мільйонів, зазначає голова ради директорів холдингу Об'єднані кондитери Сергій Носенко. При цьому, за його словами, спочатку за актив продавець просив 250 мільйонів, але потім ціна знижувалася кілька разів.

Нагадаємо, міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, які використовуються впливовими людьми для ухилення від сплати податків. Серед фігурантів офшорного скандалу значаться прізвища 12 діючих і колишніх світових лідерів, бізнесменів і офіційних осіб, у тому числі Порошенко.

Журналісти писали, що Порошенко не передав свої активи в траст всупереч обіцянкам, а створив три офшорні компанії для реструктуризації Roshen. Сам же президент коментуючи інформацію про належні їй офшорних активах заявив, що обійнявши президентську посаду, він відійшов від управління своїми активами.


Славянка — один з найбільших російських кондитерських холдингів, який об'єднує 4 історично значущих підприємства кондитерської галузі: Кондитерська фабрика Славянка, Фабрика ім. Н.К. Крупської, Кондитерська фабрика Волжанка, Кондитерська фабрика Конфи.

Показати ще новини
Радіо НВ
X