Російська економіка "захворіє" на "японську хворобу" - нобелівський лауреат

22 червня 2016, 12:23
Росія йде шляхом Японії, економіка якої стагнувала в останні роки, але переймає від неї все найгірше

Про це заявив лауреат Нобелівської премії з економіки 2010 року Крістофер Піссарідес в інтерв'ю агентству Bloomberg, передає РБК.

"Головний ризик полягає в тому, що Росія застрягне на одному місці, як Японія. Але Японія досягла дуже високого рівня, а ризик в тому, що Росія застрягне на низькому рівні", — зазначив Піссарідес.

Відео дня

Також нобелівський лауреат заявив, що Росія "поводиться як країна третього світу, яка витягує ресурси землі, продає їх, а потім використовує отримані доходи для купівлі продукції переважно за кордоном".

"Це спокуса. Якщо багатство вже тут, готове, то навіщо докладати зусилля? Візьміть його, продайте, отримаєте гроші", — сказав Піссарідес.

За його словами, можливо, падіння цін нафти — це "благо" для Росії. Оскільки це підштовхне економіку в тому напрямку, по якому вона повинна йти, щоб стати великою індустріальною і сучасною економікою.

Нагадаємо, кіпрський економіст Крістофер Піссарідес став лауреатом Нобелівської премії по економіці в 2010 році. Нагороду він розділив з американцями Пітером Даймондом і Дейлом Мортенсеном. Премія була присуджена за аналіз ринків щодо "шорсткостей пошуку".

Показати ще новини
Радіо NV
X