Росіяни стали зберігати валюту в білоруських банках - ЗМІ

25 лютого 2016, 11:27
Дочірні відділення російських банків у Білорусі користуються великим попитом серед клієнтів із РФ, які розміщують там вклади в доларах та євро

Про це пише газета Коммерсантъ.

Видання відзначає, що приріст валютних депозитів вкладників із РФ майже у два рази зафіксували дочірній банк Альфа-банку в Білорусі, Белгазпромбанк ("дочка" Газпромбанку) і "дочка" Сбербанку БПС-Сбербанк.

Відео дня

"Ми фіксуємо сплеск інтересу до розміщення коштів клієнтами-росіянами. В основному це вклади в доларах і євро", — сказали виданню в Альфа-банку.

Причиною підвищення інтересу, відзначає видання, стали вищі ставки за валюттними вкладами порівняно із російськими.

Винятком став лише білоруський дочірній ВТБ, який історично розвивався як корпоративний. За їх даними, частка коштів громадян у структурі зобов'язань банку — усього близько 2%.

Нагадаємо, раніше Міністр фінансів РФ Антон Силуанов заявив, що 2016 рік може стати останнім, коли можна буде використовувати Резервний фонд. За його словами, при збереженні сьогоднішніх цін на нафту і курсу долара в наступному році державна скарбниця недоотримає 900 мільярдів рублів.

Раніше Reuters опублікував прогноз, згідно з яким російська скарбниця спорожніє до кінця 2016 року при збереженні цін на нафту на рівні $30 за барель і нижче.

Раніше повідомлялося, що економісти, опитані Bloomberg, вважають, що російська економіка опиниться серед найгірших у 2016 році. Згідно з прогнозом, економіка РФ скоротиться на 0,5%.Показати ще новини
Радіо НВ
X