Росія запропонувала Україні одночасно скасувати обмеження транзиту

23 лютого 2016, 19:41
Україна отримала від РФ офіційний лист, у якому остання пропонує у двосторонньому порядку скасувати транзитні обмеження на вантажні автоперевезення

Про це УНІАН повідомив голова Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП) Леонід Костюченко.

За його словами, у організації чекають, що завтра вдасться домовитися про зняття взаємних транзитних обмежень.

Відео дня

"Росія вже надіслала лист з пропозицією зняти ці обмеження, у міністра інфраструктури Андрія Пивоварського вже такий лист є, тепер ми повинні розглянути це питання на засіданні уряду завтра. Якщо вони приймуть, тоді буде розблоковано транзит", - пояснив Костюченко.

Крім того, Асоціація міжнародних перевізників звернувся до Кабміну із клопотанням про спрощення процедури оформлення повернення раніше заблокованих на території Росії українських вантажівок. А також прискорити відшкодування податку на додану вартість для постраждалих бізнесменів.

Раніше Росія і Україна домовилися, що 16 лютого на території обох країн запроваджується режим "їду додому", який буде діяти з 25 лютого 2016 року.

В той же день ввечері, координатори всеукраїнської акції з блокування транзиту російських вантажівок на території України погодилися пропустити їх у Росію за умови, що в РФ будуть розблоковані українські автомобілі.

Нагадаємо, минулого тижня активісти десяти областей України почали блокувати проїзд російських фур через українські пропускні пункти.

Крім того, Кабінет міністрів України прийняв рішення призупинити транзитні переміщення російських вантажних автомобілів по території країни.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X