Росія заборонила ввезення м'яса і живих свиней з України

27 жовтня 2017, 15:15
Росія заборонила ввезення з України продуктів великої рогатої худоби і живих свиней, розширивши новим переліком товарів чинне продуктове ембарго

Про це йдеться у відповідній постанові уряду РФ.

Таким чином, тепер з України буде заборонено ввезення живих свиней, свіжих, охолоджених або заморожених продуктів великої рогатої худоби, свинячий жир, жир великої рогатої худоби, овець або кіз, а також лярд-стеарин, лярд-ойль, олеостеарин, олео-ойль і тваринне масло.

Відео дня

Крім України, продуктове ембарго також розширено щодо США, країн Євросоюзу, Канади, Австралії, Норвегії, Албанії, Чорногорії, Ісландії та Ліхтенштейну.

Обмеження діятимуть до 31 грудня 2018 року.

Нагадаємо, що у серпні 2014 року Росія ввела заборону на імпорт продуктів з США, країн Євросоюзу, Канади, Австралії та Норвегії Росія у відповідь на санкції, які країни ввели через російську агресію в Україні.

Відзначимо, що тоді в Росію було заборонено ввезення м'ясних і молочних продуктів, риби, овочів, фруктів і горіхів.

Також 7 серпня 2016 року Росія внесла українську сіль до переліку заборонених товарів. Заборону на ввезення солі з України та ряду інших країн Росія вводила з 1 листопада 2016 року. Однак в травні заборона на імпорт української солі у Росію була знята.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X