Росія ввела нові обмеження щодо транзиту українських товарів

19 січня 2016, 15:56
Росія ввела нові обмеження, які забороняють транзит українських товарів у треті країни через її територію. Про це розповіла торговий представник України Наталія Микольська

"За нашою інформацією, Росія ввела нові обмеження. Вони вимагають, щоб українські водії, які везуть вантажі через російську територію, в'їжджали на територію РФ тільки через пункти пропуску на українсько-російському кордоні", - уточнила вона, пише Європейська правда.

Відео дня

За словами Микольської, це збільшить вартість транзиту на 20-50%.

Зазначається, що на даний момент транзит українських товарів у треті країни по території РФ здійснюється через пункти пропуску на українсько-російському кордоні.

"Однак тепер водії українських вантажних машин, які змушені їхати через Білорусь, не можуть в'їхати на територію РФ", - підкреслила Микольська.

Раніше повідомлялося, що перший конвой українських вантажівок вирушив до Казахстану через Росію.

Нагадаємо, станом на середу, 13 січня, транзит товарів через територію Російської Федерації був заблокований.

4 січня був припинений транзит вантажів з України через Росію. Причиною стало рішення РФ про те, що вантажі для транзиту з України в Казахстан повинні слідувати через Білорусь.

Пізніше Міністерство інфраструктури України заявило, що нові правила транзиту вантажів автотранспортом по території Росії, введені в односторонньому порядку указом президента РФ від 1 січня 2016 року, поширюються виключно на перевезення з території України в Казахстан.

Показати ще новини
Радіо NV
X