Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Росія ввела контрсанкції проти України

21 грудня 2015, 13:39
2413
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення санкцій проти України

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв повідомив, що підписав постанову про введення щодо України відповідних заходів за приєднання Києва до антиросійських санкцій, повідомляє Інтерфакс-Україна

"З 1 січня 2016 року на Україну будуть поширені відповідні економічні заходи у зв'язку з її приєднанням до антиросійських санкцій Євросоюзу і США", - сказав Медведєв на нараді з віце-прем'єрами у понеділок, 21 грудня.

"Відповідну постанову уряду я тільки що підписав", - додав прем'єр.

Медведєв нагадав, що у серпні російська влада поширила обмежувальні заходи на ряд держав, зокрема, Ісландію, Норвегію, Ліхтенштейн, Чорногорію і Албанію, ввівши заборону на ввезення з цих країн сільгосппродукції, сировини і продовольства.

"Щодо України була зроблена обмовка, що Росія не введе санкції, якщо будуть, відповідно, проведені певні консультації, і досягнуто угоду з економічної частини асоціації з Євросоюзом", - нагадав прем'єр.

"Оскільки Україна прийняла рішення про імплементацію, ніяких особливих угод з Україною щодо того, як все це буде сполучатися з російською економікою і нашими двосторонніми зв'язками, не досягнуто, з 1 січня ці заходи будуть поширені і на Україну. Я маю на увазі так звані відповідні економічні заходи або контрсанкції, як їх ще іноді називають", - додав Медведєв.

Нагадаємо, західні країни ввели санкції проти Росії після незаконної анексії Криму і вторгнення в східну Україну в 2014 році. У відповідь, Кремль розпочав політику так званих "санкцій" у відповідь, які і без того послаблюють виснажену російську економіку.

Україна 2 вересня приєдналася до санкцій країн ЄС і США і ввела санкції проти 105 юридичних осіб та 388 фізичних з Росії та України (переважно на окупованих територіях в Донбасі та Криму). У санкційний список, зокрема включені генерали Генштабу, керівництво Міністерства оборони країни-агресора, командувачі родами військ, військовими округами, понад 30 пропагандистів Кремля, керівники ряду підприємств ВПК Росії.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися