Росія ввела контрсанкції проти України

21 грудня 2015, 13:39
2440
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення санкцій проти України

Прем'єр РФ Дмитро Медведєв повідомив, що підписав постанову про введення щодо України відповідних заходів за приєднання Києва до антиросійських санкцій, повідомляє Інтерфакс-Україна

"З 1 січня 2016 року на Україну будуть поширені відповідні економічні заходи у зв'язку з її приєднанням до антиросійських санкцій Євросоюзу і США", - сказав Медведєв на нараді з віце-прем'єрами у понеділок, 21 грудня.

"Відповідну постанову уряду я тільки що підписав", - додав прем'єр.

Медведєв нагадав, що у серпні російська влада поширила обмежувальні заходи на ряд держав, зокрема, Ісландію, Норвегію, Ліхтенштейн, Чорногорію і Албанію, ввівши заборону на ввезення з цих країн сільгосппродукції, сировини і продовольства.

"Щодо України була зроблена обмовка, що Росія не введе санкції, якщо будуть, відповідно, проведені певні консультації, і досягнуто угоду з економічної частини асоціації з Євросоюзом", - нагадав прем'єр.

"Оскільки Україна прийняла рішення про імплементацію, ніяких особливих угод з Україною щодо того, як все це буде сполучатися з російською економікою і нашими двосторонніми зв'язками, не досягнуто, з 1 січня ці заходи будуть поширені і на Україну. Я маю на увазі так звані відповідні економічні заходи або контрсанкції, як їх ще іноді називають", - додав Медведєв.

Нагадаємо, західні країни ввели санкції проти Росії після незаконної анексії Криму і вторгнення в східну Україну в 2014 році. У відповідь, Кремль розпочав політику так званих "санкцій" у відповідь, які і без того послаблюють виснажену російську економіку.

Україна 2 вересня приєдналася до санкцій країн ЄС і США і ввела санкції проти 105 юридичних осіб та 388 фізичних з Росії та України (переважно на окупованих територіях в Донбасі та Криму). У санкційний список, зокрема включені генерали Генштабу, керівництво Міністерства оборони країни-агресора, командувачі родами військ, військовими округами, понад 30 пропагандистів Кремля, керівники ряду підприємств ВПК Росії.

Лекція НВ

ВЕЛИКІ ГРОШІ З ЄВГЕНОМ ЧЕРНЯКОМ

Три години практичних порад та відповідей на будь-які питання від голови наглядової ради Global Spirit та автора популярного YouTube-каналу про бізнес та фінанси — Big Money

Докладніше

Вибір редакції

Фінанси

Вчора, 11:23

thumb img
Чи варто хвилюватися. Чому НБУ вводить в обіг банкноту на 1000 грн
Компанії/Ринки

24 червня, 08:54

thumb img
Покупки в інтернеті: чому українські поштові компанії інвестують в швидкість доставки посилок
Економіка

24 червня, 09:00

thumb img
Страхи и надежды боссов

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua