Росія вирішила посилити контроль за поставками продовольства з Туреччини

26 листопада 2015, 09:25
1835
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Кадр відео каналу Россия24

Россільгоспнагляду доручено пильніше контролювати турецьке продовольство

Уряд Росії доручив Россільгоспнагляду посилити контроль за поставками сільгосппродукції та продовольства з Туреччини

Також будуть організовані додаткові перевірки на кордоні та в місцях її виробництва, сказано у заяві міністра сільського господарства РФ Олександра Ткачова.

Аргументуючи своє рішення, російська сторона заявила про неодноразові порушення турецькими виробниками російських норм. За даними Москви, в середньому 15% турецької сільгосппродукції не відповідає російським нормам.

"Змушений констатувати, що з початку 2015 року зареєстровано близько 40 випадків виявлення залишків заборонених і шкідливих речовин у турецькій продукції тваринного походження", - заявив Ткачов.

Нині режим посиленого лабораторного контролю діє щодо 2 турецьких підприємств, на 6 підприємствах запроваджено режим тимчасових обмежень.

Раніше Росія заборонила ввезення турецької курятини. Крім того, в Новоросійську Краснодарського краю РФ, який є важливим транспортним центром і де розташований найбільший морський порт Росії, почали затримувати вантажі з Туреччини.

У Росії Асоціація текстильників звернулася до уряду з листом, в якому попросила відмовитися від закупівель виробів текстильної та легкої промисловості з Туреччини. У свою чергу президент РФ Володимир Путін вже підтримав рекомендації МЗС Росії утриматися від поїздок до Туреччини.

Це сталося відразу після того, як 24 листопада військово-повітряні сили Туреччини збили на кордоні з Сирією російський бомбардувальник Су-24.

Зазначимо, що торговельні війни є стандартним методом тиску Росії на інші країни. Зокрема, РФ прийняла рішення ввести з 1 січня 2016 року продовольче ембарго у відношенні України.

Крім того, в Росії знищується продукція Європейського Союзу, яка потрапила під дзеркальні санкції, що стали відповіддю на економічний тиск заходу за анексію Криму і вторгнення в Донбас.

Вибір редакції

IT-індустрія

Вчора, 13:00

article_img
Кузькина мати. Дональд Трамп вимагає якнайшвидшого введення 6G-мереж по всій Америці
Країни

Сьогодні, 08:18

article_img
Шість історій колишніх прихильників Brexit, які стали його противниками
Авто

Сьогодні, 07:02

article_img
Я з лісу вийшов. Тест-драйв Renault Duster

Головне

Політика

Вчора, 19:31

article_img
Пістолет та агітація. Радник Авакова повідомив нові подробиці інциденту в партійному офісі в Сумах
Політика

Вчора, 13:22

article_img
Нардеп від Батьківщини відреагував на справу СБУ щодо "виборчої піраміди"
Країни

Сьогодні, 08:18

article_img
Шість історій колишніх прихильників Brexit, які стали його противниками