Росія шукає нові джерела для фінансування Криму

19 вересня 2017, 15:04
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Безоплатні надходження в бюджет анексованого Криму з федерального бюджету країни-агресора в першому півріччі 2017 року зросли на 88% до 35,5 млрд руб. (Близько $610 млн), що становить 53% всіх доходів консолідованого бюджету Криму

Пише російське видання Ведомости.

З метою фінансування дотаційних регіонів уряд РФ шукає джерела наповнення федерального бюджету. Зокрема, це додаткове підвищення акцизів на паливо і зростання відрахувань стільникових операторів, для яких пропонується збільшити збори до спеціального фонду.

Відео дня

Засоби вишукуються під дане в серпні обіцянку Дмитра Медведєва забезпечити фінансування "безумовної реалізації" заходів щодо соціально-економічного розвитку і забезпечення транспортної та інформаційної безпеки Криму та Калінінградській області, які зажадають 165 млрд руб. на три роки.

Як показують дані опитування соціологів з Левада-Центр, 41% росіян впевнені, що фінансування інфраструктури Криму йде на шкоду соціальним статтям бюджету, і 55% це не подобається.

У Криму також зросли надходження податку на прибуток організацій в 5,7 разів (з 2,5 млрд руб. до 13,3 млрд) у першому півріччі 2017 року щодо того ж періоду 2016 року.

Як повідомлялося, за даними російських ЗМІ, в уряді РФ вже прийнято рішення додатково підняти акцизи на паливо для будівництва траси Таврида в Криму і Приморське кільце в Калінінградській області.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X