Росія продовжила надбавку на імпортні перевезення вантажів з України

1 грудня 2017, 17:29

Російські залізниці (РЖД) продовжили на 2018 рік дію 10% надбавки на імпортні перевезення вантажів з України у низку регіонів РФ

Про це йдеться в повідомленні компанії Російські залізниці, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, продовжується дія 10% надбавки на імпортні перевезення вантажів з України через сухопутні прикордонні переходи Московської (МЗ) і Південно-Східної залізниць в московсько-курський, московсько-рязанський і московсько-смоленський регіони МЗ, а також столичний регіон Жовтневої залізниці.

Відео дня

Зазначимо, експортні надбавки РЖД до встановлених залізничних тарифів почали діяти з січня 2015 року - тоді через девальвацію рубля багато російських виробників різко наростили обсяги поставок за кордон. У результаті монополія скористалася правом підвищити ставки в рамках "цінового коридору" по верхній його межі в 13,4%. У той же час, в кінці 2016 року уряд РФ прийняв рішення знизити верхню межу "тарифного коридору" до "+ 10%", що монополія і виконала, розширивши при цьому дія надбавки і на імпорт з України в ряд регіонів РФ.

Положення протоколу набули чинності 29 січня 2017 року і будуть діяти до 31 грудня 2017 року. Нинішнє рішення подовжує термін надбавок ще на рік.

Нагадаємо, у вересні 2017 року Російські залізниці організували регулярний рух вантажних поїздів на лінії Журавка-Міллерово в обхід України, а в листопаді - рух пасажирських поїздів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X