Росія подала в СОТ комплексний позов до України через санкції

20 травня 2017, 19:20
Росія подала до Світової організації торгівлі запит щодо проведення консультацій у зв'язку з санкціями, які Україна запроваджує з 2014 року. Про це заявив міністр економіки РФ Максим Орєшкін, передає Інтерфакс

За словами Орєшкіна, позов стосується порушення базових угод СОТ.

“Російське представництво при СОТ в Женеві направило до органу з вирішення спорів СОТ і уряду України запит на проведення консультацій у зв'язку з обмеженнями, заборонами, особливими вимогами і процедурами щодо російських товарів, послуг та осіб на українському ринку, а також щодо транзиту через Україну”, - заявив він.

Відео дня

Також Орєшкін додав: “На території України забороняється або дискримінаційним чином обмежується діяльність сотень російських компаній - виробників і постачальників товарів і послуг. Серед них - машинобудівні і, банки, постачальники різних послуг, зокрема в мережі Інтернет, постачальники програмного забезпечення, авіакомпанії та багато інших”.

Згідно із процедурою СОТ, запит на проведення консультацій є першим етапом під час подання позову. Протягом двох місяців, згідно з правилами СОТ, мають відбутися консультації з урядом України з метою пошуку взаємоприйнятного вирішення ситуації, що склалася.

Раніше повідомлялося, що 16 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти російських компаній. За цим указом в Україні заблокували зокрема російські соціальні мережі ВКонтакте і Однокласники, холдинг Mail.Ru Group і Яндекс.

Показати ще новини
Радіо NV
X