Росія почала готувати санкції проти України – ЗМІ

19 липня 2018, 08:36

Уряд Росії розробляє санкції щодо України, які потім затвердить президент РФ Володимир Путін. Під обмеження повинні потрапити кілька сотень фізичних і юридичних осіб, у тому числі великі бізнесмени і київські чиновники.

Про це повідомили джерела газети Коммерсантъ в російському Білому домі.

За їхніми даними, одним із заходів впливу має стати блокування активів українців у РФ. Але, можливо, вплив санкцій на їх фігурантів виявиться символічним. Так, наприклад, за даними видання, санкції можуть торкнутися виробників добрив, але імпорт цієї продукції в РФ нікчемний, а російські поставки в Україну Київ і так успішно блокує своїми санкціями.

Відео дня

До 1 серпня ці російські міністерства повинні представити "пропозиції щодо імпортованих з України товарів, щодо яких можуть застосовуватися заходи обмежувального характеру".

Введення санкцій щодо України відбудеться відповідно до указу, який Володимир Путін підписав 4 червня. Згідно з ним, "заходи впливу" вводяться урядом за рішенням президента щодо іноземних держав і їхніх організацій, посадових осіб, громадян.

Джерело в керівництві одного з російських відомств стверджує, що питання про введення санкцій щодо фізичних і юридичних осіб України перебувало на порядку денному з 2014 року.

На сьогодні в санкційних списках України знаходяться 1748 фізичних осіб та 756 юридичних осіб у рамках санкцій проти Росії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X