Росія може очолити антирейтинг серед боржників через старіння населення

0 коментувати
Справи Росії йдуть не найкращим чином

Справи Росії йдуть не найкращим чином

Боргове навантаження у Росії через 35 років може досягти 262% ВВП за відсутності рішення проблеми старіння населення і зростаючих соціальних витрат

Про це пише Рейтер з посиланням на звіт міжнародного рейтингового агентства S&P.

S&P прогнозує, що загальна чисельність населення Росії скоротиться на 10% до 2050 року до 129 мільйонів осіб, частка літніх людей старше 65 років зросте до 21% з 13%, а працездатного - впаде до 61% з 70%.

При збереженні наявної соціальної політики частка "вікових" витрат буде неухильно зростати протягом наступних 35 років до 19% ВВП до 2050 року з 13% в 2015 році.

"Така динаміка вказує на погіршення бюджетної позиції Росії в довгостроковій перспективі. Наш аналіз свідчить про те, що під час відсутності політики стримування витрат і структурних реформ, обсяг державного боргу Росії може зрости до 262% ВВП до 2050 року і буде одним з найвищих в світі", - йдеться в доповіді S&P.

Це буде надавати понижувальний тиск на рейтинги в середньостроковій і довгостроковій перспективі, які при такому розвитку подій залишаться в спекулятивній категорії протягом всього періоду до 2050 року.

Нагадаємо, міжнародне рейтингове агентство S&P знову підтвердило інвестиційний рейтинг Росії на рівні " BB+ з негативним прогнозом.


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: