Росія і Туреччина припинили автомобільні вантажоперевезення

1 лютого 2016, 10:52
1 лютого Анкара та Москва не змогли домовитися про продовження дозволів для транспортних компаній на 2016 рік, повідомляє Мінтранс РФ

Як пише РБК, термін дії попередніх дозволів закінчився. Асоціація міжнародних автомобільних перевізників заявила, що з понеділка перевезення по території Туреччини російським транспортом неможливі.

Відео дня

"Досі турецька сторона не узгодила контингент дозволів на 2016 рік. Наразі Мінтранс Росії вживає заходів щодо вирішення питання - турецькій стороні повторно направлені пропозиції щодо обміну дозволами", - прокоментувала російська сторона.

У грудні 2015 глава Мінтрансу РФ Максим Соколов повідомив, що число двосторонніх дозволів на перевезення з Туреччини в Росію скоротиться у чотири рази.

Він уточнював, що таке рішення поки не стосувалися транзитних перевезень. Обсяг товарів, що поставлялися на територію Росії із Туреччини мав скоротитися. Наразі він повністю припинився

Нагадаємо, з 1 лютого припинені автоперевезення між Росією і Польщею. Заборона буде діяти до тих пір, поки не будуть узгоджені нові квоти дозволів на проїзд фур.

З 1 лютого російські фури не зможуть в'їхати на територію Польщі, а польські - в Росію. Поки вдалося домовитися лише про те, що всі російські машини, що перебувають зараз в Польщі, зможуть повернутися в Росію до 15 лютого за дозволами 2015 року.


Показати ще новини
Радіо NV
X