Roshen допоміг Липецькій фабриці розібратися із податковим боргом

1 коментувати
Компанія сплатила податкові борги Липецької фабрики
Офіційний сайт Рошен

Компанія сплатила податкові борги Липецької фабрики

Заборгованість по сплаті податків Липецької кондитерської фабрики на сотні мільйонів рублів були оплачені за рахунок допомоги холдингу Roshen

Про це йдеться в постанові Дев'ятнадцятого арбітражного апеляційного суду РФ, передає Перша інстанція.

Цим рішенням суд відмовив російським податківцям в праві списати 49,4 млн рублів з рахунків Липецької кондитерської фабрики. Штраф був нарахований підприємству за несплату податків в 2012 році на суму 285,92 млн руб і пені в 26,23 млн руб.

Суди погодилися з аргументами захисту Липецької фабрики про те, що одноразове списання такої суми завдасть вагомий збиток підприємству.

При цьому російські податківці зазначали, що під час аналізу руху грошових коштів по розрахункових рахунках встановлено, що на розрахункові рахунки компанії надходять кошти в обсязі, що значно перевищує несплачені суми штрафних санкцій. Так, за перший-другий квартали 2016 року у розрахунковий рахунок надійшли грошові кошти в сумі 1,69 млрд рублів, в тому числі виручка від реалізації в розмірі 792,98 млн руб.

Крім того, згідно з декларацією з податку на прибуток за 7 місяців 2016 року: доходи від реалізації склали 793 млн рублів, позареалізаційні доходи - 15,7 млн рублів, витрати, що зменшують доходи від реалізації - 695 млн рублів, позареалізаційні витрати - 64,5 млн руб.

Таким чином, чистий дохід за 7 місяців 2016 року становить 49,1 млн рублів.

Як випливає з матеріалів суду, Липецька фабрика вже сплатила нарахований їй податковий борг за 2012 рік та пеню на загальну суму в 312 млн рублів


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: