Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Roshen допоміг Липецькій фабриці розібратися із податковим боргом

13 грудня 2016, 19:39
393
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія сплатила податкові борги Липецької фабрики

Офіційний сайт Рошен

Заборгованість по сплаті податків Липецької кондитерської фабрики на сотні мільйонів рублів були оплачені за рахунок допомоги холдингу Roshen

Про це йдеться в постанові Дев'ятнадцятого арбітражного апеляційного суду РФ, передає Перша інстанція.

Цим рішенням суд відмовив російським податківцям в праві списати 49,4 млн рублів з рахунків Липецької кондитерської фабрики. Штраф був нарахований підприємству за несплату податків в 2012 році на суму 285,92 млн руб і пені в 26,23 млн руб.

Суди погодилися з аргументами захисту Липецької фабрики про те, що одноразове списання такої суми завдасть вагомий збиток підприємству.

При цьому російські податківці зазначали, що під час аналізу руху грошових коштів по розрахункових рахунках встановлено, що на розрахункові рахунки компанії надходять кошти в обсязі, що значно перевищує несплачені суми штрафних санкцій. Так, за перший-другий квартали 2016 року у розрахунковий рахунок надійшли грошові кошти в сумі 1,69 млрд рублів, в тому числі виручка від реалізації в розмірі 792,98 млн руб.

Крім того, згідно з декларацією з податку на прибуток за 7 місяців 2016 року: доходи від реалізації склали 793 млн рублів, позареалізаційні доходи - 15,7 млн рублів, витрати, що зменшують доходи від реалізації - 695 млн рублів, позареалізаційні витрати - 64,5 млн руб.

Таким чином, чистий дохід за 7 місяців 2016 року становить 49,1 млн рублів.

Як випливає з матеріалів суду, Липецька фабрика вже сплатила нарахований їй податковий борг за 2012 рік та пеню на загальну суму в 312 млн рублів

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися