«Земля вигідніша, ніж квартира в Києві». Інтерв'ю з Романом Лещенком про відновлення Мінагро, відкриття ринку та мародерство в ДПЗКУ

5 лютого 2021, 15:25
NV Преміум

Міністр агрополітики Роман Лещенко в інтерв'ю Радіо НВ розповів, як працює в аварійному приміщенні без команди і бюджету, коли в Україні знову з’явиться аграрне міністерство, чи відкриється ринок землі 1 липня та якими будуть ціни на неї.

У 2019 році аграрне міністерство було ліквідовано урядом Олексія Гончарука. З того часу аграрними питаннями займається Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Зараз його очолює Ігор Петрашко. В грудні минулого року Верховна Рада призначила міністром аграрної політики і продовольства Романа Лещенка, який тоді очолював Держгеокадастр. Він сподівається, що Мінагрополітики запрацює 1 березня, хоча визнає, що уряд поки не хоче його створювати.

Відео дня

В інтерв'ю Радіо НВ Лещенко розповів про «приниження» на шляху до відновлення Міністерства агрополітики, запуск ринку сільськогосподарської землі та політичні амбіції.

НВ Бізнес публікує відредаговану версію інтерв'ю.

Показати ще новини
Радіо NV
X