Ринок праці. Яких співробітників шукають роботодавці

4 серпня 2020, 10:58

Кількість вакансій для потенційних претендентів поки не росте

У липні кількість вакансій було стільки, скільки у  червні. Про це йдеться в дослідженнях ресурсу з пошуку роботи Jooble. Найбільше пропозицій від роботодавців в Києві, Харкові та Дніпрі, найменше - в Коломиї, Мукачевому, Ніжині, Маріуполі, Чернівцях та Ужгороді.

Відео дня

Найбільше вакансій зафіксовано в трьох галузях. На 5% більше - до 5 тис. пропозицій зараз в сфері виробництва, на 9% більше - до 3,5 тис. в транспорті та логістиці і на 5% - до 4,2 тис. в сегменті оптової та роздрібної торгівлі. Найчастіше в липні шукали пакувальників, вантажників і охоронців. Шукачам на ці вакансії в різних містах України в середньому пропонували від 7 до 35 тис. грн на місяць - пакувальникам, від 8 тис. до 20 тис. грн на місяць - вантажникам, і від 4 тис. до 18 тис. грн на місяць - охоронцям.

Торгові компанії найчастіше шукали менеджерів з продажу, пропонуючи їм від 5 тис. До 35 тис. грн на місяць, продавців-консультантів на зарплату від 5 тис. до 20 тис. грн на місяць, а також продавців на ринки - від 4 тис. до 15 тис. грн на місяць, в залежності від міста.

Галузь транспорту та логістики, відповідно до кількості опублікованих на Jooble в липні вакансій, найбільше потребувала водіїв-далекобійників (з виїздом за кордон), механіків і диспетчерів. Здобувачі на ці вакансії могли розраховувати на зарплати від 40 тис. до 75 тис. грн на місяць - водії, від 8 тис. до 25 тис. грн на місяць - механіки, і від 7 тис. до 25 тис. грн на місяць - диспетчери .

Найменше вакансій - для юристів, фінансистів, фахівців банківської справи та дизайнерів.

Кількість бажаючих знайти роботу скорочується. У липні кількість запитів, за даними дослідження Jooble, скоротилося на 24% в порівнянні з червнем. У Києві найчастіше роботу шукали водії, офіціанти і адміністратори; у Львові - водії, прибиральники і продавці; в Харкові - водії, продавці та вантажники.

Показати ще новини
Радіо NV
X