Ринок праці. Яких фахівців шукають роботодавці - Jooble

28 грудня 2021, 12:25

Найбільше пропозицій щодо роботи надходило від компаній, що працюють у сфері оптової та роздрібної торгівлі, виробництва, транспорту та логістики.

Найбільше роботодавці минулого року шукали вантажників, комірників, менеджерів із продажу, продавців-консультантів та охоронців. Про це йдеться в дослідженнях сайту з пошуку роботи Jooble. Серед галузей, які найчастіше шукали співробітників – оптова та роздрібна торгівля, виробництво, а також транспорт та логістика.

Відео дня

Роботодавці підвищували зарплатню. Наприклад, за даними Jooble, якщо у 2020 році середня зарплата у сфері оптової та роздрібної торгівлі становила 13,5 тис. грн, то цього року – 15 тис. грн на місяць. У транспорті та логістиці за цей же період вона зросла з 18 тис. до 20 тис. грн. на місяць.

Українці були готові частіше змінювати роботу. Цього року здобувачі на 38% частіше цікавилися новою роботою, ніж у 2020 році. Серед найпопулярніших пошукових запитів - менеджер з продажу, продавець-консультант, вантажник, швачка та продавець-касир.

Здобувачі дедалі менше цікавилися віддаленою роботою. Наприклад, 2021 року кількість таких запитів порівняно з минулим роком скоротилася на 10%. Можливість працювати за межами офісу цікавила перекладачів, операторів кол-центру, бухгалтерів, тестувальників програмного забезпечення та викладачів. Водночас кількість пропозицій про віддалену роботу зросла на 17%.

Показати ще новини
Радіо NV
X